Opinie specjalistów

"Nasza placówka ma przyjemność pracować na pomocach dydaktyczno-terapeutycznych opracowanych i przygotowanych przez Panią Olgę Szudzik. Pomoce wykorzystywane są przez nas na różnorodnych terapiach jako pomoc stymulująca i wspomagająca rozwój dzieci w różnym wieku.

Pomoce Pani Olgi są przemyślane pod względem wykonania i różnorodnej możliwości wykorzystania, co czyni je szczególnymi. Dokładny opis poszczególnych zabaw i zadań sprawia, że mogą z nich korzystać również rodzice, kiedy wspomagają rozwój swoich dzieci, pracując z nimi w domu. Oczywiście zabawy opracowane i proponowane przez Panią Olgę nie wyczerpują możliwości kart, są tylko wstępem do ogromu możliwości wykorzystania jakie dają.

Osobiście jako wieloletni pedagog, terapeuta i logopeda muszę przyznać, że bardzo cieszy mnie, iż trafiliśmy na tak merytoryczną pomoc, oby więcej takich na naszym terapeutycznym rynku."

Marta Baj Lieder 

Logopeda wczesnej interwencji

Terapeuta integracji sensorycznej

Terapeuta ręki

Pedagog


"Karty dydaktyczno-terapeutyczne zostały opracowane i wymyślone przez panią Olgę Szudzik dla dzieci w wieku żłobkowym i wczesno przedszkolnym. Moim zdaniem jest to materiał dydaktyczny, który wspomaga u dzieci percepcję, spostrzegawczość, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową oraz słuchową, buduje również system wartości oraz przynosi wiedzę o najbliższym otoczeniu.

Materiał został skonstruowany do pracy bezpośredniej przez dziecko, ale przy nadzorze i pomocy osoby dorosłej. Z upływem czasu kiedy sprawność ruchowa dziecka zaczyna być lepiej rozwinięta praca samodzielna dziecka da mu bardzo dużo satysfakcji. Materiały te pozwalają na modyfikowanie poleceń, a nawet pozwalają na różnorodne prawidłowe odpowiedzi do tego samego zadania.

Wykonanie całości kart jest bardzo estetyczne, łatwe w użyciu i utrzymaniu. Opakowanie zbiorcze pozwala przemieszczać się z zawartością bez obawy czy coś się w podróży straci.

Moim zdaniem jest to bardzo dobre narzędzie do pracy z małym dzieckiem, które pozwala odnosić przez nie sukcesu w każdym zadaniu, bo nawet jeżeli odpowiedź nie będzie prawidłowa, to przyklejenie jednej części do karty pozwala dziecku osiągnąć sukces."

mgr Olga Lesz

Nauczyciel dyplomowany

Edukator Wielorakiej Inteligencji

Terapeuta pedagogiczny

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Edukator Kinezjologii Denisona st I


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl